Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

A zima je tu!

A zima je tu!

Na horách napadl první sníh, ochladilo se a zima se nezadržitelně blíží. Málokdo si ještě minulý týden dokázal představit, že bude opravdu zima a - jak průzkumy ukazují - nákup zimní obuvi jste stále odkládali.

Ať už patříte k těm, co se ještě po botách do sněhu nedívali, nebo se stále nemůžete rozhodnout - vybírejte na e-shopu Coqui! Zimní kolekce Coqui vás uchvátí stylem, originálností, pestrostí i cenou. Přichází opět s nejlepším, co v nabídce sněhulí najdete. Představujeme dámské i dětské sněhule, které se hodí do města, na denní nošení, ale i boty, vhodné do sněhu na horách.

Mezi nejžádanější patří dámské sněhule Coqui Taina, které po loňském úspěchu vylepšily svůj design.  Tyto sněhule jsou stylové a přitom  stoprocentně spolehlivé. Botami inspirovanými legendárními Moonboot v tmavě červené barvě upoutáte pozornost ve velké zimě, na náledí i na horách v hlubokém sněhu.

Pro ty z vás, které oceníte sněhule častěji při běžném nošení, má Coqui řadu elegantní obuvi. Třeba sněhule Alina se zalíbí ženám, které hledají boty vysoké a teplé. Žádané barevné tkaničky navíc umožňují kombinovat různé barvy k doplňkům.

Děti mají zimu a sníh nejraději. Dokáží ve sněhu prožít většinu času, a to nejen na horách. Najdou si i ten nejmenší zbyteček sněhu, aby se v něm vyválely a sjely na sáňkách nebo po zadku každý zasněžený kopec. Udržet jejich nožičky v teple a suchu je cílem dětských sněhulí Coqui. Vyberte z bohaté nabídky dětských sněhulí Coquií, mezi kterými zatím jako nejoblíbenější hodnotí maminky růžové Silky pro holčičky a šedé Bergy pro kluky. Tyto sněhule jsou vyrobené v Itálii, jsou nepromokavé, neuvěřitelně teplé a suché.

A protože se nezadržitelně blíží i Vánoce, zimní boty Coqui jsou skvělým dárkem pod stromeček.

Dobrá zpráva - v případě, že netrefíte velikost - vyměníme vám boty zdarma i po Novém roce!

 

Přidáno před 1036 dny|25.11.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás