Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Už jste navštívili Aqualand Moravia? Znáte nádhernou kouzelnou atmosféru Pasohlávek a Mušovských jezer? Určitě si ji nenechte ujít. Z venkovního vyhřívaného bazénku zdejšího wellness centra budete mít dokonce malebný výhled na bělostné vrcholky skalnatých výběžků Pálavy. Nechte se hýčkat masážemi a saunami. Novinkou je třeba nedělní dětské saunování v době od 11:30 do 13:30 hodin, kdy je teplota finské sauny snížena na 60°C.

Pro děti je zde samozřejmě spousta atrakcí v podobě různých druhů tobogánů, skluzavek a trysek, s množstvím rozličných druhů bazénů, včetně vířivek s termální vodou. Najdete zde i mnoho restaurací a kaváren, včetně vodního baru. Zdejší Aquapark s nabídkou adrenalinových a relaxačních vodních atrakcí i odpočinkových zón, patří k největším a nejlépe vybaveným. Disponuje vnitřními i venkovními bazény.

A protože jsou to již tři roky, co se otevřel tento největší a nejmodernější aquapark v České Republice a taková událost nemůže zůstat bez povšimnutí, dovolujeme si Vás tímto všechny pozvat na již třetí narozeniny tohoto aquaparku, které se uskuteční tuto sobotu 30. července 2016.  Tuto událost si nenechá ujít ani žabák Coqui, který zde bude celý den slavit se všemi návštěvníky, které čeká opravdu zajímavý program.

A jako bonus jsme pro vás připravili soutěž o rodinnou vstupenku, kterou najdete na našem Facebooku do Aqualandu Moravia. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a ve středu se dozvíte, který komentář je vítězný.

Přidáno před 811 dny|28.07.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás