Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Už jste navštívili město Olomouc? Určitě si jej nenechte ujít. V poslední době se hodně opravilo a stojí za prohlédnutí. Leží v samém srdci Hané a je v něm mnoho nádherných památek. Mimo jiné i Sloup Nejsvětější Trojice, který byl zapsán na seznam UNESCO v roce 2000.

Najdete zde i mnoho restaurací a kaváren a také třeba Aquapark s nabídkou adrenalinových a relaxačních vodních atrakcí, odpočinkových zón, masáží a solárií v atraktivním prostředí s vnitřními bazény a venkovním areálem. Obuv Coqui je tu pro vás i zde v Aquaparku.

V areálu se mimo jiné nachází i náš Aquapoint Coqui, kde najdete obuv různých barev i stylů naší značky Coqui a další vybavení vhodné do bazénu. Obujete zde ženy i muže i vaše malé ratolesti, třeba pantoflemi s roztomilým žabáčkem, kterého děti prostě milují. Pokud se zde rozhodnete nakoupit, můžete se zde zároveň i zaregistrovat do Coqui Clubu a získat tak slevu 50 % na produkty Coqui přímo na místě!

Pokud se do Aquaparku Olomouc nedostanete, nezoufejte! Do Coqui clubu je možné se zaregistrovat i na našem webu v sekci registrace, slevu na nákup na coqui.cz vám pošleme do mailu. Naše značka vás provází na každém kroku. Kráčejte v naší certifikované obuvi každým dnem. Nakupovat v Coqui se prostě vyplatí. Bavte se spolu s nákupy u nás a užijte si pohodové chvíle nejen v Aquaparku.

Přidáno před 911 dny|18.04.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás