Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Hurá do školy!

Hurá do školy!

Konec prázdnin se neúprosně blíží a je čas připravit se do školy. Po zasloužené dovolené a chvílích volna přichází čas chystání všech potřebných pomůcek do školky a školy. Začátek školního roku je spojený s povinnostmi pro děti i rodiče a je třeba vyřešit i přezůvky pro děti do školky, školy, školní družiny a různých zájmových kroužků. Mnohdy nám ani jedny přezůvky nestačí, aby je děti nemusely neustále přenášet.

Abychom vám nástup do školy a školky zpestřili a ulehčili, máme pro vás v Coqui malý dárek. Ke každé vaší objednávce vybraných modelů sandálů nebo pantoflí obdržíte zdarma od žabáka Coqui malé překvapení. Využijte akční nabídky a nakupujte se slevou. Potěšte své malé školáky i odrostlejší studenty.

Myslíme i na ty nejmenší

Pro naše nejmenší děti do školky a základní školy můžete zvolit třeba dětské sandály Coqui Froggy, Little Frog nebo Big Frog. Patentovaný pásek udrží dětskou nožku pevně v botě. Nazouvání je snadné, stejně jako údržba bot, kdy je stačí pouze omýt vodou. Jsou měkké a nikde netlačí. Revoluční antibakteriální materiál CoquiAir snižuje riziko přenosu bakterií a noha se nepotí. K výběru je mnoho barev, kombinací i vzorů a roztomilý žabáček, který boty zdobí, vykouzlí na tváři všech dětí zaručeně úsměv. Pro holky a kluky se naše obuv perfektně hodí. Řada Little Frog je potvrzena certifikátem kvality od firmy ITC.

Něco pro školáky

Jakmile děti povyrostou, zvyšují se zároveň i jejich nároky na obuv. Pokud stále ještě preferují pevnou a uzavřenou špici a pásek držící botu na noze, určitě je nadchnou pestré barvy řady Coqui Tina a Lindo. Z barevných provedení si vyberou kluci i holky a díky otvorům bude noha pěkně dýchat. Předností bot Tina je i jejich certifikace na lehkou pracovní obuv, takže se při jejich celodenním nošení nemusíte obávat o zdravý vývoj vašich ratolestí. Oba vzory mají podešev tlumící nárazy a při každém kroku šetří klouby. Lehký antibakteriální materiál CoquiAir zabraňuje pocení nohou a masážní výstupky ve stélce aktivují reflexní body chodidla.

Pro náročné studenty

Pro náročnější školáky či studenty, kteří již nechtějí pásek přes patu a plnou špičku, jsou určeny pantofle Coqui Tora a Nico. Barevná škála je opravdu široká a dívky i chlapci si jistě vyberou. Řada Nico disponuje masážními výstupky na stélce, které stimulují krevní oběh a snižují také únavu svalů až o 62 % oproti stání naboso. Jsou prodyšné, protiskluzové, stálobarevné a nezanechávají stopy na jakémkoliv povrchu. Veškerá obuv se hodí dovnitř i ven. Důmyslně vytvořený tvar podrážky jemně kopíruje terén a zaručuje velký komfort a pohodlí. Naše obuv splňuje vysoké nároky i zátěž.

 

Všem školákům i studentům přejeme mnoho úspěchů v novém školním roce.

Naše obuv Coqui zaručuje lehký krok a snadno s nimi projdou celý školní rok.

 

Přidáno před 419 dny|24.08.2017|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás