Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Chystá se spousta novinek!

Chystá se spousta novinek!

I letos se s námi můžete účastnit akce Ratolest Fest - nejlepší den pro rodinu na břehu řeky, který se koná v sobotu 27. května 2017. Na pražské náplavky opět zavítá festival naplněný aktivitou, sportem a uměním vhodným pro rodiny s dětmi ve věku do 14 let.

"Letos spoustu loňských stanovišť zkvalitníme, ale také se nám, jako zatím každý rok, podaří opět vyrůst. Mimo dvou náplavek potkáte letošní Ratolest Fest i nad náplavkou Hořejšího nábřeží nebo na Císařské louce.": říká organizátor festivalu Matěj Špiroch a pokračuje: "Císařská louka nabízí nejen velkou travnatou plochu, která dává sportovními klubům více možností než kostky náplavky, ale také 150 parkovacích míst, která doposud Ratolest Fest nabídnout nemohl. Do areálu tak bez problémů mohou dorazit i ti, kteří z nějakého důvodu pro cestu do centra města volí automobil.“

Hrát si budeme od 9:00 do 19:00 hod.

 

 

Zasoutěžíte si, pobavíte se a zapíšete se na aktivity

Vstup i všechny programové prvky festivalu jsou zcela zdarma. Již čtvrtý ročník Ratolest Fest Ratolest Fest bude bavit dospělé i děti. Každé zdejší stanoviště nabízí něco nového k vyzkoušení. Ratolest Fest je sestaven z více než 100 interaktivních zastávek u různých sportovních klubů, tělovýchovných jednot, školek a dalších organizací, které pracují s dětmi všeho věku.

Festival seznamuje děti s menšinovými i olympijskými sporty, se spoustou pohybových i uměleckých aktivit. Jako každý rok i letos přivítáme nábory malých sportovců do řad různých sportů a aktivit, které znáte, ale možná i neznáte. Tato sobota bude tedy praskat ve švech nápady pro nadcházející prázdniny, ale i pro celý dětský rok. Ratolest Fest je součástí Českého olympijského výboru a podporuje projekt, Česko sportuje.

Nechte se odměnit!

Každý, kdo na akci dorazí v tričku Ratolest Fest ke stánku Coqui na Rašínově nábřeží, dostane dárek v podobě dětských sandálů Coqui Big Frog, náramku a placky Ratolest Fest. Trička i ostatní merchandise Ratolest Fest v podobě kloboučků, náramků, jo-ja a jiných předmětů najdete na coqui.cz a bude i přímo na samotném Ratolest Festu.

Ratolest Fest se žabákem Coqui

Coqui se této akce opět účastní a má pro vás připravenou spoustu zábavy s žabákem Coqui, který bude proplouvat všemi náplavkami Vltavy. Na břehu Vltavy si můžete zakoupit i obuv s jedinečnou slevou. Tak neváhejte a věnujte dětem pěkný den, který si určitě všichni užijete. Fotky z minulých ročníků si můžete prohlédnout zde FB Ratolest Fest 2015 a FB Ratolest Fest 2016.

Přidáno před 593 dny|02.05.2017|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás