Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Coqui Summer 2015

Coqui Summer 2015

Jaké máte plány na letošní léto? Pokud stále váháte, jestli k vodě, za sportem, na fesťák nebo s dětmi za zábavou, spojte všechny vaše představy a nechte se od nás pozvat na letní akce, kterých se budeme účastnit nebo jsme je pro Vás připravili v rámci Coqui Summer 2015 v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Žabák Coqui se svým týmem pro Vás letos vymyslel spoustu letní zábavy, kde si na své přijdou všichni, od dětí až po dospělé. Na každé akci se na Vás bude těšit žabák Coqui v celé své kráse a přiveze s sebou soutěže pro děti či dospělé, dárečky, spoustu zábavy a v neposlední řadě stánek s botami Coqui, které budete mít šanci koupit s jedinečnou letní slevou.


Uvidíme se na těchto akcích:

Česká republika

13.6. – Valašské kilo
Hlavní myšlenkou vytrvalostního závodu jednotlivců a dvojic je výzva nejen pro sportovce, ale hlavně pro ty, kteří si chtějí zkusit souboj se svým tělem - zdolat nejméně 100 km trať vedenou Valašskem. Valašské kilo má za cíl ukázat závodníkům nejen krásy tohoto regionu, ale i to, že i zde je možno postavit náročnou trať s minimálně 3 600 nastoupanými metry. www.valasskekilo.cz

14.6. – Kašpárkohraní
Sedmý ročník největšího rodinného festivalu v Čechách Kašpárkohraní rozezní pražské Letenské sady v neděli 14. června od 12 do 19 hodin. Hlavní hvězdou letošního festivalu je zpěvák a herec Tomáš Klus, který na této akci vystoupí zcela poprvé. Vstup na Kašpárkohraní, které budou moderovat herci Šárka Vaculíková a Jan Cina, je zdarma.
www.kasparkohrani.cz

27.6. – Hanácké mistrovství ve sjezdu na tobogánu v Aquaparku Olomouc
Kdo chce pokořit stopatnáctimetrového hada, vyhrát zajímavé ceny a ještě si užít spoustu zábavy? Přihlaste se do již III. Hanáckého mistrovství ve sjezdu na tobogánu. Každý závodník si navíc užije celodenní pobyt v Aquaparku za pakatel.
www.aqua-olomouc.cz

27.6. - 7apůlfest
www.7apulfest.cz

11.7. - Aquapark Olešná - Zachraň si své dítě
www.aquapark-olesna.cz

18.7. - Aquapark Uherské Hradiště
www.aquapark-uh.cz

24.7. – Den dvojčat v Aquaparku Olomouc
www.aqua-olomouc.cz

1.8. – Narozeniny Aqualand Moravia
www.aqualand-moravia.cz

8.8. - Exhibiční tenisový turaj / Coqui na koupališti Kroměříž
www.tcbajda.cz / www.bajda.eu

15.8. – Fitness Day v Aquland Moravia
www.aqualand-moravia.cz

17.-21.8. – Tenisový turnaj - Mistrovství ČR jednotlivců dospělých
www.ceskytenis.eu/mcr

21.-22.8. – Mácháč
Festival Mácháč je největším domácím beach open air festivalem, který patří již po čtrnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony. Během těchto let se na pláži Klůček u Máchova jezera vystřídaly hvězdy jako Tiësto, Axwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Dada Life, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL a mnoho dalších. Od roku 2011 se stal festival dvoudenním, což umožnilo zařadit do programu ještě více domácích umělců.
www.festival-machac.cz

5.9. - Kefír
www.festivalkefir.cz/

5.-6.9. – Ostravský maraton

 

Slovensko

10.-11.7. – SunDance - Open Air Festival
7. ročník jedinečného open air festivalu svého druhu na Motelu Kamenec - Zemplínská Šírava s vystoupením známých DJ‘s elektronické taneční hudby, live hudebníků a artistů. V tomto ročníku čekejte až 3 stage různých stylů, průvodní program, atrakce, skvělé prostředí spojené se stanováním, vodou a odpočinkem a samozřejmě ověřenou SunDance atmosféru!
www.sundanceparty.sk

25.7. – Coqui beach voleyball cup v Gino Paradise Bešeňová
www.ginoparadise.sk

8.8. – Coqui beach voleyball cup v AquaCity Poprad
www.aquacity.sk

 

Polsko

25.7. - Coqui v Aquaparku Wrocław
www.aquapark.wroc.pl

 

Seznam akcí budeme pravidelně doplňovat o bližší info, které také najdete na našem Facebooku, proto nás sledujte, ať Vám neunikne žádná Coqui akce. Tešíme se na vás :)

Navíc se i letos můžete těšit na tradiční soutěž o lístky na Mácháč, bližší informace zveřejníme brzy!

Přidáno před 1261 dny|09.06.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás