Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Dárek za vysvědčení

Dárek za vysvědčení

Blíží se konec školního roku a vaše děti za celoroční snahu zaslouží odměnu. I v případě, že to tentokrát nedopadlo zrovna nejlíp, odměna za vysvědčení zamezí zklamání a dodá motivaci na příští rok. A jak víme podle sebe, motivace je důležitá. Vyberte dětem dárek, který je potěší.

Tak třeba dětské sandály Coqui Froggy, v nádherných pestrých barvách léta, k vodě jako stvořené. Revoluční antibakteriální materiál CoquiAir a ergonomický tvar tlumící nárazy při došlapu může vaše děti provázet po celé léto. Těšíte se, že budete mít od školy chvilku klidu i vy? Odměňte i sebe! Úspěšně zvládnutý školní rok je zásluhou i pro rodiče. Co třeba dámské žabky Coqui Kaja? V nádherných a originálních letních designech budou vaše nohy lehké jako pírko. Na dovolenou se skvěle hodí. A na našem e-shopu si z velkého sortimentu vyberou i pánové.

Máme pro vás bonus na víc. Ode dneška až do neděle vám přinášíme slevu 20 % a to nejen na model Froggy, ale na vše z kolekce Coqui. V košíku stačí zadat slevový kód: ,,vysvedceni“. S námi je snadné užít si léto i vybrat vhodný dárek.

Přidáno před 877 dny|27.06.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás