Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Dolní Morava - Adventure Night Show 2017

Dolní Morava - Adventure Night Show 2017

Zima v Relax & sport resortu Dolní Morava

Resort Dolní Morava nabízí ideální podmínky pro lyžování nebo snowboarding. Nedostatku sněhu se bát nemusíte, v případě nepřízně počasí je na Dolní Moravě výkonný zasněžovací systém na všech sjezdových tratích.

Adventure night je krutopřísná show na sněhu pro celou rodinu, letos na téma Back to the Future.Tyto show jsou velmi oblíbené v zahraničí a u nás na ně narazíte pouze a jen na Dolní Moravě. Začínají v sobotu ve 20.00, letos můžete shlédnout celkem 6 show.

Čeká vás nezapomenutelná noční show, během které představí své umění instruktoři s nacvičenými demojízdami nebo freestyle riders při exhibicích skoků. Show doplní několik pódiových vystoupení, letos například Rock ´n ´roll tanečníci, fire show, UV & light show, rolby, ohňostroj, jedinečný LASER MAN a spousty dalších vizuálních a světelných efektů.

K Adventure nights patří i celodenní program sponzorovaný Coqui se soutěžemi pro děti i dospělé, DJs, happy hours na vybrané drinky, grilování, iglú bar a sněžný bar.

Na hory se samozřejmě těšte i na nejširší sjezdové tratě v Jeseníkách včetně profesionální lyžařské školy a více než 50 km upravených běžeckých tratí. Letos se můžete s dětmi vyřádit i v rozšířeném dětském skiparku. Nebo zkuste sáňky, boby, výlety na sněžnicích nebo snowpark. Adrenalin zažijete i na tzv. Fun Line. To je netradiční trať pro lyžaře i snowboardisty, která je plná klopených zatáček a terénních vln, zakončená je 8 metrů dlouhým tunelem. Troufnete si? Pokud se chystáte trávit dovolenou aktivně, určitě si pořiďte skipass online se slevou. Vyhnete se tak frontám u pokladen a ještě ušetříte.

Také se podívejte, jestli se vám nevyplatí zvýhodněný sezónní skipas. Pro více informací mrkni na stránkywww.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz

 

Přidáno před 665 dny|25.01.2017|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás