Nová kolekce Podzim/Zima 2017 Nakupujte hned

Blog

Jak dopadlo hledání nových talentů

V letošním roce se konala dětská soutěž Hvězdička již pošesté a stala se tak nedílnou součástí lyžařské reality show S ČT sport na vrchol. V zimní sezóně se po dobu 8 víkendů od 23.1. do 13.3.2016 konala po celé ČR základní kola v různých lyžařských střediscích pro celou rodinu. Věková hranice dětí byla 12 let a zasoutěžit si zde v rodinném závodě mohli i rodiče. Pokud se nemohl účastnit rodič, mohl jej nahradit rodinný příslušník starší 15 let. Letos se závodů zúčastnilo přes 600 dětí.

Každý víkend přijela děti podpořit jiná známá osobnost ze světa sportu a patronem celé soutěže byl Ondřej Bank. Smyslem celé akce bylo nechat děti užít si pohodový závod, ve kterém mohly poměřit své síly se svými vrstevníky a zároveň zapojit do soutěže někoho dospělého z rodiny a vytvořit tak 2 členný rodinný tým.

V sobotu probíhal vždy rodinný závod a v neděli byl na programu individuální závod dětí. V neděli se konal individuální závod, ze kterého postoupily vždy 4 děti do finálového kempu, který se konal ve Špindlerově Mlýně. Po celou dobu pobytu zde dělal účastníkům závodu společnost žabák Coqui, který si nenechal ujít jediný závod. Aby nám na horách v té zimě nezmrzl, pořídl si šálu a kulicha a bylo mu i na sněhu fajn. Byl velmi šikovný a dokonce se naučil i jezdit na snowboardu.

Kemp proběhl 18.-19.3.2016, zúčastnilo se ho celkem 32 dětí a čekal na ně nabitý a zábavný program. Pátek byl v duchu seznamování. Začalo se rozcvičkou a kondičními tréninky pod vedením týmu kondičního trenéra Josefa Andrleho. Následovala prohlídka trati a tréninkové jízdy na trati dospělých pod dohledem bývalých profi lyžařů. Čekání na společnou večeři si děti zkrátili zábavným programem a na konci dne téměř okamžitě usnuly, vyčerpáním po aktivně prožitém dni.

V sobotu se děti opět sešly na společné snídani a po rozcvičce a prohlídce trati proběhl závod, po kterém nastalo vyhlášení vítězů. Na každého účastníka závodu čekala odměna a ti nejlepší lyžaři a lyžařky byli ocenění hlavní výhrou, kterou letos byly 4 rodinné zájezdy do Chorvatska, takže motivace byla opravdu velká.

Máme obrovskou radost z tak velké účasti. Všem vítězům ze srdce gratulujeme! Pro nás se stal vítězem každý, kdo si přijel zalyžovat a za rok se na všechny budeme na horách zase těšit i spolu s naším žabákem Coqui.