Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Jak vybrat správnou velikost

Jak vybrat správnou velikost

Vybíráte rádi v pohodlí Vašeho domova? Nemáte rádi přeplněná nákupní centra a v době svého volna raději vyrazíte do přírody? Poradíme Vám pár užitečných detailů, kterými se řídit při výběru obuvi při nakupování přes internetový eshop coqui.cz.

Výhody nákupu z domova

Většina z nás ráda šetří svůj čas a využívá jej efektivně. Při nákupu online můžete využít snadného porovnání cen, vybrat si s rozsáhlé nabídky typů obuvi, přečíst si veškeré informace a pak se naprosto bez jakéhokoliv stresu v klidu rozhodnout pro obuv přímo pro Vás.

Jakmile si přečtete naše informativní popisky, vyberete si z rozsáhlé škály barev a typů, je třeba si vybrat správnou velikost. Coqui přináší návod, jak zvolit velikost, která vám bude sedět. Poskytneme Vám náš osvědčený způsob, jak se přesně trefit do Vašeho čísla a zaručit Vašim nohám pohodlnou chůzi při každém kroku.

Pečlivě měřte

Připravte si k ruce pravítko anebo metr. Položte a rozprostřete své chodidlo celou plochou na podložku. Můžete použít i čtvrtku papíru a na její okraj postavit právě patu. Je důležité měřit právě přesně od paty až k Vašemu palci. Pak už je to snadné. Stačí změřit délku chodidla od paty k nejdelšímu prstu nohy a dle toho vybrat velikost, která Vám dokonale padne.

 jak vybrat správnou velikost

 

Náš eshop dbá na ucelenost uváděných informací pro klienta. V detailu každého produktu je za velikostí boty uvedena délka stélky v cm, kterou se při výběru velikosti vždy řiďte.

délka stélky

 

Máte rádi výuková videa? Není nad názornou radu a ukázku. Jedno takové jsme pro Vás připravili. Mrkněte proto na náš video návod „Jak vybrat správnou velikost“, kde se dozvíte vše, co potřebujete, abyste se u výběru bot Coqui vždy trefili do Vašeho čísla: 

 

Jestli si i tak při výběru velikosti nebudete jistí, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@coqui.cz, rádi a ochotně Vám s výběrem pomůžeme. Pokud se přesto stane, že Vám velikost nesedí nebo jste přesně netrefili barvu, vůbec nic se neděje. Napište nám na email a my Vám boty zdarma vyměníme.

Přidáno před 1010 dny|11.03.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás