Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Jedeme na Kefír

Jedeme na Kefír

Kašpárek v rohlíku se před dvěma lety rozhodl uspořádat první bejbypankový festival pro rodiče a děti pod širým nebem - Kefír. V loňském roce proběhlo úspěšné pokračování a letos se festival tak rozrostl, že se musí přemístit z Třebovle na nové místo, kterým je zámek Kačina ve Svatém Mikuláši u Kutné Hory.

Festivalový areál se rozkládá na lučinách za budovou zámku, centrem festivalového dění bude venkovní stage a další program se odehrává na okolních lukách. Festival je koncipován jako zážitkový, vedle samostatných výstupů je tak připraveno velké množství samostatných atrakcí a vstupů. Malí i velcí bejbypankáči by měli vstoupit do světa, který je během jednoho dne pohltí a zase vyplivne. Narazí na postavy nevídané, vyblbnou se na roztodivných udělátkách, odpočinou si ve speciálních zónách. Budou baveni, strašeni, hýčkáni, aby odešli plni zážitků.

Na stránkách festivalu Kefír naleznete kompletní program i spoustu dalších užitečných informací. Bude to skvělá celodenní párty, kde se nebudete ani minutu nudit, žabák Coqui jede samozřejmě také. Bude se nacházet v outdoorové zóně, kde pro vás i vaše děti připraví společně s Pro malé dobrodruhy soutěže, zábavu a spoustu dárečků.

 

 

Přidáno před 1140 dny|03.09.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás