Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Jedno pondělí navíc…

Jedno pondělí navíc…

Konečně může asi sedm tisíc lidí v Česku, kteří přišli na svět 29. února, slavit přímo v den svých narozenin – rok 2016 je totiž přestupný. Nemusí tak řešit dilema, jestli pořádat párty 28. února nebo 1. března, i když přijímat gratulace v oba dny nemusí být špatné.

Svého svátku se také po čtyřech letech dočkají Horymírové. Toto jméno již není u nás příliš oblíbené, nosí ho jen něco málo přes dvě stovky mužů. V České republice se k tomuto dni žádné tradice nevážou, ale třeba v Irsku je 29. únor jediným dnem, kdy může požádat o ruku dívka chlapce, ale zřejmě proto, že výročí svatby jednou za čtyři roky nevěsty neláká, není 29. únor oblíbeným svatebním dnem.

Žabák Coqui využije den navíc k odpočinku po víkendu ve Špindlerově Mlýně, kam se opět tento víkend chystá společně s Českou televizí hledat mladé lyžařské talenty, a to v dětské části akce S ČT sport na vrchol - Hvězdička. Přijeďte i vy poměřit své lyžařské schopnosti spolu s žabákem a zapojte se do soutěže pro celou rodinu. Na každého čeká odměna, a to nejen pro nejlepší lyžaře a lyžařky. Hlavní výhrou je 4× rodinný zájezd do Chorvatska.

A jak jej využijete vy?  Možná by stálo za to, kdybyste nám Váš přestupný den popsali třeba na Facebooku.

Přidáno před 999 dny|26.02.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás