Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Karlova Studánka

Karlova Studánka

Karlova studánka se nachází v samém srdci Jeseníků. Najdete tu  bazénový komplex s vodoléčbou a termoterapií, tělocvičnu a fitcentrum, dva tenisové kurty, které se v zimě mění v kluziště. Přímo v obci můžete využít 600 metrů dlouhou sjezdovku, navštěvovaným místem v lázních je také uměle vybudovaný vodopád na řece Bílá Opava. V horní části obce se láká turisty geologická expozice kamenů z Jeseníků a dřevěná Kaple sv. Huberta a také kostel Panny Marie Uzdravení Nemocných.

Pokud není dostatek sněhu, mohou návštěvníci lázní vyjít z Karlovy studánky směrem k Pradědu po naučné stezce Bílé Opavy až k chatě Barborka, kde již začíná ráj sjezdovek v okolí Pradědu. Nebo se jít vykoupat do již zmiňovaného bazénového komplexu v horských lázních Karlova Studánka, jedná se o rehabilitační wellness bazén v budově „Letních lázní“ a je to první bazén tohoto druhu v České republice s novým prvkem balneologického vnitřního vybavení. Bazén je tvořen množstvím nových technologických prvků v termální vodě. Vedle hydroterapie je zde možné absolvovat termoterapii, fototerapii i inhalace v solné jeskyni.

S Coqui můžete mít vstup do toho bazénového komplexu zdarma.

Za nákup na coqui.cz můžete totiž nyní vyhrát vstup pro dvě osoby. Pro zařazení do slosování stačí, když v košíku do poznámky napíšete heslo "studánka" a my vylosujeme jednoho z vás, kterému lístky pošleme.

1. místo - vstup pro 2 bazénového komplexu v horských lázních Karlova Studánka
2. místo - poukaz v hodnotě 1000,- Kč na nákup na coqui.cz
3. místo - poukaz v hodnotě 500,- Kč na nákup na coqui.cz

Losovat budeme ze všech objednávek přijatých do 30.3.2016 a výherce zveřejníme 31.3.2016 na našem Facebooku a na konci tohoto článku.

 

Přidáno před 970 dny|19.02.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás