Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

LadronkaFest 2016

LadronkaFest 2016

Letošní již 15. ročník oslav volného času LadronkaFest se opět věnuje všem možným oblastem nejrůznějších koníčků, které si jen umíte představit. Proběhne v sobotu 10. září 2016 od 11:00 do 20:00 v parku Ladronka na Břevnově. Tento festival pořádá Městská část Praha 6. Můžete zde navštívit sekci umění, sportu, freestyle aktivit, tanečních workshopů, tvůrčích dílen nebo i oblíbených adrenalinových show.

LadronkaFest má dlouholetou tradici a jedná se o největší festival volnočasových aktivit pro děti ve střední Evropě. Za dobu jeho úspěšné existence jím už prošly stovky organizací a všech možných účinkujících a také desetitisíce návštěvníků. Celá akce probíhá bez podávání alkoholu a lze zde zažít jen zdravou zábavu a skvělé zážitky. Je určen pro všechny milovníky adrenalinu a na veškeré aktivity je vstup zdarma.

LadronkaFest je festival volného času primárně určený dětem, mládeži a studentům, je ale zaměřený i na rodiny s dětmi a širokou veřejnost. Každoročně tento festival navštěvuje zhruba 15 000 návštěvníků. Jde o akci z oblasti nespecifické primární prevence. Jeho cílem je představit a nabídnout mladým lidem možnosti kvalitního trávení volného času. Festival velmi kreativně spojuje sport, hudbu, kulturu, umění, adrenalin, show i zábavu. Přijďte zjistit, co se skrývá pod názvy jako discgolf, tchouball, skimboard nebo woodkopf.

Nenechte si ujít

V prostoru akce se mohou návštěvníci zapojit do všech aktivit a na vlastní kůži si zde vyzkoušet nejrůznější sporty, kreativní workshopy, zúčastnit se prezentací zajímavých organizací nebo třeba soutěžit o ceny. Souběžně s těmito aktivitami probíhá atraktivní kulturně zábavný program, jako koncerty, DJ's či breakdance a nabité exhibice extrémních sportů v podobě U rampy, funbox nebo parkour.

Nezbytnou součástí tohoto festivalu je i finále soutěže studentských kapel a především vyhlášení nejlepší studentské kapely. Nenechte si ujít ani koncert Pavla Callty, GIPSY.CZ či NOTES FROM PRAGUE. Letošní ročník navštíví známé osobnosti, se kterými bude veden i živý rozhovor, a můžete se těšit například na Lukáše Pollerta či Dominika Haška.

Coqui nebude chybět

Na každé super akci nemůže chybět ani žabák Coqui, který vás bude po celý den doprovázet. Během akce si můžete pořídit obuv Coqui s 30 % slevou a pro malé i větší děti bude připravena soutěž o dárečky od Coqui, stejně jako začátkem léta na Kašpárkohraní nebo Ratolest Festu.

Přidáno před 768 dny|09.09.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás