Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Léto s Coqui bez obav

Léto s Coqui bez obav

Institut pro testování a certifikaci sídlící na Třídě Tomáše Bati ve Zlíně, má díky našemu českému velikánovi a expertu na obuv velmi dobré jméno. Zdraví našich klientů, od těch nejmenších až po ty odrostlejší je pro nás naprostou prioritou. Na výrobu naší obuvi používáme kvalitní, vysoce odolné, bezpečné, antibakteriální a zdravotně nezávadné materiály. A abychom vám mohli předložit věrohodné potvrzení tohoto tvrzení, nechali jsme alespoň některé z našich modelů pro vás otestovat právě v tomto institutu.  


Jistota a bezpečí pro nejmenší

Nejprve něco pro ty nejmenší, v podobě celoplastové otevřené obuvi Coqui Little Frog a Coqui Froggy. Na tyto boty byl použit materiál CoquiAirTM a výsledky certifikátů jsou výbornou zprávou pro nás, ale i pro vás, naše stálé či budoucí zákazníky. Testováním se potvrdilo, že podrážka opravdu splňuje odolnost proti uklouznutí za sucha i za mokra.

Ochranu proti otřesům při dětském dovádění pro jejich klouby a páteř zase zaručuje náš materiál s dobrou absorpcí energie v patě. Podrážka spolehlivě pomáhá tlumit nárazy a vibrace při došlapu. Obuv také prošla testováním z hlediska zdravotní nezávadnosti, neosahuje těžké kovy a další chemikálie.

Tím bychom chtěli uklidnit všechny maminky, které se rozhodly dát svým ratolestem to nejlepší. Naše botičky jsou lehounké a pohodlné, materiály jsou antibakteriální a nožky v nich mají to nejlepší pohodlí. Produkty Coqui jsou opravdu bezpečné a pokud je koupíte svým drobečkům, drahým partnerům nebo sobě, můžete mít naprosto klidné svědomí.


Bezpečně do práce

Všichni trávíme hodně času v práci, a proto na vás myslíme i v této oblasti. Zárukou zdraví při častém chození je naše dámská a pánská obuv. Je opravdu lehounká a odlehčí vašim nohám. Certifikací prošla dámská a pánská obuv Coqui Bodee, Coqui Nico, a Coqui Kenso a pracovní celoplastová obuv Coqui Tina splňuje požadavky stanovené pro lehkou pracovní obuv.

Všechny jmenované modely jsou vyrobeny z materiálu CoquiAirTM nebo CoquiFlexTM. Odolnost podešve proti odírání je v souladu s požadavky ČSN 79 5600 a obuv vyhovuje odolnosti proti uklouznutí za mokra. Tato skutečnost se označuje symbolem SRA, podle ČSN EN ISO 20347. Opět zde byla zjištěna velmi dobrá absorpce energie v patě, kdy obuv tlumí nárazy a vibrace při došlapu. Z hlediska zdravotní nezávadnosti je naše pracovní obuv naprosto vyhovující.

U vzorů Coqui Bodee a Coqui Nico byla navíc obuv prověřena i z hlediska odolnosti spodku obuvi proti opakovanému ohybu a prošla spolehlivě. Vzhledem k tomu, že je i tato obuv vyrobena z materiálu CoquiAirTM, je zde záruka, že tuto vlastnost mají všechny vzory naší obuvi vyrobené z tohoto materiálu.

Díky možnosti výběru i z neutrálních barev si tuto obuv oblíbili nejen dámy, ale i pánové. Pokud uvedený model nenajdete v dámském provedení, vyberete jistě i mezi pánskými, tyto modely jsou natolik univerzální, že je mohou i muži obout bez obav. Naše obuv je zárukou zdravého chození, hygienické nezávadnosti a prevence kožních onemocnění nohou. Dopřejte svým nohám velké pohodlí, ať už jste profesí pekař, kuchař či kadeřník.  

S naší obuví si můžete užít léto bez obav plné bezstarostného koupání a bezpečnosti u bazénu. S našimi modely budete mít lehký krok a nohy jako v bavlnce. Značka Coqui v sobě spojuje komfortní pohodlí, kvalitní zpracování, výjimečný vzhled a dostupnou cenu. V naší nabídce najdete více než 150 modelů sandálů, pantoflí, žabek, holínek a také zimní obuv. Obuv značky Coqui vyniká svou lehkostí, barevností a v neposlední řadě také zdravotní i mechanickou způsobilostí.

Přidáno před 828 dny|11.07.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás