Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Litex aerobic show

Litex aerobic show

Máme tady další akci, na které Coqui nemůže chybět. Již po několikáté se zúčastníme tradiční sportovní akce Litex aerobic show, která se tentokrát koná 16.4.2016 v Litomyšli. Na akci nebude chybět Lenka Velínská, Roman Ondrášek a spousta dalších zvučných jmen. Pokud máte rádi pohyb, přijeďte se na akci podívat a nechte se inspirovat.

Jak vlastně akce probíhá a co je připraveno pro účastníky? Žádná z účastnic nepřijde zkrátka, čeká na ni totiž dárek zdarma v podobě dámských žabek nebo pantoflí Coqui. A to není všechno. Zároveň bude možné na místě koupit vybrané produkty Coqui za zvýhodněné ceny. Načerpáte inspiraci a můžete si odnést zdravé a certifikované obutí.

Na akci bude k dispozici i zdravé zeleninové občerstvení v podobě salátů, čerstvé fresh juice, včetně fitness úpravy s proteinem, a jako sladkou tečku ke kávě si můžete dát raw dezerty živé stravy. Bude zde také spousta vychytávek, které se kolem sportu točí. Pokud se vám akce zalíbí, příště se můžete zapojit i aktivně.

Mrkněte se na web coqui.cz na novinky dámské i pánské obuvi a také botiček pro vaše děti. Pokud se na akci přijedete podívat, v Litomyšli si je můžete vyzkoušet a za zvýhodněné ceny i odvézt rovnou domů. Bavte se s Coqui každý den, třeba právě tuto sobotu na Litex aerobic show.

Přidáno před 978 dny|12.04.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás