Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Mezinárodní den rodiny

Mezinárodní den rodiny

Mezinárodní den rodiny slavíme 15. května. Významný den zdůrazňuje důležitost rodiny pro celou naši společnost. Rodina je důležitým prvkem pro výchovu našich budoucích generací a vždy zůstává místem, odkud vycházíme a kam se opět i rádi vracíme. Plně si zaslouží naši pozornost. V České republice se 15. května tradičně konají všemožné oslavy Dne rodiny, v pestré škále rodinných odpolední plných her, soutěží a tvůrčích dílen.

A jak je známo a praví pranostika „Pankrác, Servác, Bonifác jsou ledoví muži, kteří spalují mrazem ovoce i růži". A ti přicházejí těsně před tím od 12. května a přesně na den Mezinárodního dne rodiny přichází „Žofie, která políčka často zalije“. Buďte tedy připravení na každé počasí.

Aby vás přes jarní sluníčko nezaskočila chladná zimní rána i večery, připravili jsme na coqui.cz pro všechny členy rodiny od 12. do 14.5.2016 slevu ve výši 30 % na zateplené sandály. Pokud jste si již u nás v poslední době nakoupili, určitě jste v balíčku našli i přibalený slevový poukaz na 20% slevu. Pokud tedy ke zmíněným 30 % přidáte dalších 20 %, můžete mít zateplené sandály za polovinu!

Přidáno před 887 dny|12.05.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás