Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Nová kolekce na eshopu!

Nová kolekce na eshopu!

Slaďte svůj krok s Coqui, máme pro Vás spoustu novinek. Čeká na Vás zbrusu nová kolekce na eshopu. Coqui se neustále rozrůstá a kromě nových barev a provedení přináší i zcela nové modely.

Nové modely

Vyzkoušejte dámské sandály Coqui Bodee, v decentním dvoubarevném provedení s pevnou a stabilní podrážkou. Stélka má ergonomický tvar a masážní výstupky. Botky šetrně tlumí nárazy, odlehčují kloubům a bederní části zad. Pokud jste přes den dlouhou dobu na nohou, boty Coqui Bodee odlehčí Váš krok.
Pro muže jsme připravili novou barevnou řadu tenisek Coqui Sira, které mají originální sportovní design, který zaujme na první pohled. Chlubí se velmi nízkou vahou a skvělou prodyšností, kterou zajišťuje kombinace otvorů a vzdušné podšívky. Ke každým teniskám dostanete navíc zdarma pár náhradních tkaniček v další barvě, takže si je můžete volit barevné variace dle vlastní libosti.
Myslíme i na Vaše malé členy rodinného týmu. Pro ně jsme nově zařadili dětské sandálky Coqui Froggy, s roztomilou žabičkou. Jedná se o opravdovou novinku ve vývoji značky Coqui. Jsou vyrobeny z revolučního antibakteriálního materiálu CoquiAir snižující riziko přenosu bakterií. Mají zcela nový sportovní design s proužky na podrážce. V nich budou Vaše dítka vypadat jako vystřižená z módního katalogu. Patentovaný pásek udrží dětskou nožku pevně na noze, je měkký, mírně pružný, lehce se nazouvá a netvoří otlaky.

Další novinky

A to je jen začátek! Stále je na co se těšit. Další modely z naší nové kolekce na našem eshopu porostou jako houby po dešti. Budeme Vám je představovat jeden po druhém v průběhu dalších měsíců. Abychom Vám byli blíž, modely postupně představíme i na našem Facebooku. Tam si budete moci všechny novinky postupně prohlédnout. Pokud jste to ještě nestihli, staňte se naším fanouškem a přidejte sek nám, ať Vám nic neunikne!
Získáte zde mnoho informací. Kromě nich se můžete také zapojit do soutěží o ceny nebo poukazy na nákup v eshopu Coqui v rámci naší pravidelné soutěže Coqui.cz.

Přidáno před 945 dny|17.03.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás