Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Nový rok - čas na předsevzetí?

Nový rok - čas na předsevzetí?

Nový rok, nový krok vpřed, ideální čas na předsevzetí, mohlo by se zdát. A jaká ta předsevzetí obvykle jsou? Zhubnout, přestat kouřit, pravidelně cvičit, zbavit se dluhů, zdravě jíst,…

Některá z nich si dáváme dokonce opakovaně. Poprvé to nevyšlo, podruhé také ne, třeba to vyjde napotřetí… Proč to pořád nevychází? Proč jsme vždycky 1. ledna nadšení do práce na svém novém Já a v prosinci zjistíme, že jsme zase nic nedodrželi? Třeba proto, že pro nás znamenají nepohodlí, a to zrovna v době po vánočním lenošení a přejídání. Nebo také proto, že vlastně nejsou naše - do nekouření nás nutí děti, do zhubnutí partner,… A nebo máme slabou vůli. Nejčastěji je to však právě proto, že jsou zrovna novoroční. Chceme-li na sobě něco změnit - udělejme to hned, nepotřebujeme termín a záminku, proč to dělat - prostě to udělejme!

Je začátek roku a ať už patříte k těm, kteří si dávají předsevzetí či nikoli, k těm, co nové zásady dodrží či nikoli, věřte, že nikdy není na škodu bilancovat a nové cíle si určovat!

A co žabák Coqui – jaké by si měl dát předsevzetí? Napište nám svá předsevzetí nebo návrhy pro žabáka do komentáře na Facebooku.

Přidáno před 1070 dny|08.01.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás