Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Prázdniny pomalu končí, připravte se do školy

Prázdniny pomalu končí, připravte se do školy

Prázdniny budou brzy za námi a doba odpočinku i čas dovolených pomalu končí. Po zaslouženém oddechu a užívání paprsků slunce nastává čas na přichystání všeho potřebného do školky i školy. Začátek školního roku sebou přináší povinnosti pro děti i rodiče a už nám pomalu klepe na dveře. Jako první je potřeba vyřešit přezůvky pro děti do školky, školy, školní družiny a všech navštěvovaných zájmových kroužků.

Coqui nabízí širokou škálu sandálů i pantoflí, které jsou vhodné jako přezůvky. Jsou velmi lehké, stálobarevné, jejich podrážky nekloužou ani nezanechávají stopy na podlaze. Mají ergonomické tvary stélky, disponují masážními výstupky a umí šetrně chránit klouby při došlapu. Jsou prodyšné a vyrobené s antibakteriálního materiálu, který snižuje riziko přenosu bakterií.

Pro naše nejmenší děti se hodí například dětské sandály Coqui Big Frog.  Jejich patentovaný pásek udrží dětskou nohu pevně v botě. Materiál je měkký a nikde netlačí. Nazouvání je snadné, stejně jako jejich údržba, obuv stačí pouze omýt vodou. Roztomilý žabáček vykouzlí na tváři vašich dětí kouzelný úsměv.

Pokud jsou již vaše děti větší, vyzkoušejte sandály Coqui Tina, které jsou dostupné v barvách pro dívky i chlapce. Jejich velkou předností je certifikace. Mají podešev tlumící nárazy při každém kroku a šetří tak klouby. Zajistí nohám komfort a pohodlí. Díky otvorům noha po celý den volně dýchá. Antibakteriální materiál CoquiAir je velmi lehký a zabraňuje pocení nohou. Masážní výstupky ve stélce aktivují reflexní body chodidla.

Pro velké školáky či studenty jsou tu sandály Coqui Kenso, které jsou také certifikované. Masážní výstupky na stélce stimulují krevní oběh a snižují únavu svalů až o 62 % oproti stání naboso. Jsou také prodyšné, protiskluzové, stálobarevné, bez zanechání stop na jakémkoliv povrchu a tedy vhodné dovnitř i ven. Vybírat můžete třeba i z pantoflí jako je Coqui Nico. Jsou více otevřené a jejich důmyslně vytvořený tvar podrážky jemně kopíruje terén.

Abychom vám nástup do školy trošku ulehčili, máme pro vás v Coqui dárek. Ke každé vaší objednávce sandálů nebo pantoflí obdržíte zdarma pytlík na přezůvky, originální rozvrh hodin od žabáka Coqui a také nálepku. Všem školákům i studentům přejeme, ať se jim v novém školním roce daří. A aby se vám do školy lépe chodilo, zvolte obuv Coqui s lehkým krokem a projděte se celým školním rokem.

Přidáno před 785 dny|24.08.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás