Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Přivítejte zimu s válenkami Coqui

Přivítejte zimu s válenkami Coqui

Válenky Coqui si zamilujete na první pohled. Tyto skvělé boty mají velmi kvalitní a pevnou podrážku ze směsi kaučuku a pravého korku, která se nesešlape ani neochodí a vyztuženou patou, která se nedeformuje. Vzorek podrážky Vám navíc usnadní chůzi na zledovatělém povrchu, takže půjdete po náledí a sněhu jistým krokem. Jsou vyrobeny z pravé broušené hovězí kůže a vnitřní zateplení je z česané ovčí vlny. Mezi největší přednosti ovčí vlny patří její termoregulační vlastnosti, takže v zimě skvěle zahřeje a v létě se v ní nepotí noha, a proto můžete naše válenky nosit celoročně.

Původně byly válenky tradiční ruskou obuví, která chránila nohy ve velkých mrazech, poté je začali vyhledávat surfaři a závodní plavci, kterým krásně zahřívaly nohy po vylezení ze studené vody. Dnes nosí pohodlné a stylové válenky mnoho celebrit a oblíbili si je všichni, kteří mají rádi příjemné pohodlí a nohy v teple. 

Válenky Coqui jsou tak pohodlné, že je po prvním nazutí už nebudete chtít sundat. Z naší nabídky v mnoha barevných variantách si vyberou ženy, muži i děti. Skvěle se hodí do města i na hory, do sněhu i suchého mrazu nebo třeba jen tak do práce. Vynosíte je jak k sukním, tak ke kalhotám, válenky Coqui jsou zkrátka díky svému stylovému provedení obuví, která padne do oka každému.

 

Tak vybírejte na COQUI.cz a nechte své nohy hýčkat úžasnými válenkami.

Přidáno před 1417 dny|30.11.2014|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás