Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

První Coqui Shop v termálním parku

První Coqui Shop v termálním parku

Žabák Coqui vám prodlouží léto v novém Therme parku ve Velkých Losinách. Jeho vnitřní část se otevřela začátkem srpna a žabák Coqui byl u toho. 

Termály v Losinách spojují relaxaci, regeneraci, odpočinek a blahodárnou termální vodu. Nabízí relaxační a regenerační vodní svět, bazény, napuštěné originální sirnou termální vodou. Tato léčivá termální voda je již po několik desetiletí základní složkou celé lázeňské péče ve Velkých Losinách. Již v 50. a 60. letech minulého století zde bylo vybudováno termální koupaliště napuštěné sirnou vodou. Na stejném místě se nyní nachází termální park Termály Losiny.
Zatím se otevřela vnitřní část, kde se můžete rozproudit ve velkém aktivním bazénu či s ratolestmi dovádět v malém dětském. Největší efekt na vaše zdraví bude mít speciální bazén, uvolnění najdete v relaxačním bazénu.

K doplnění vašeho vybavení a pohodlí je přímo v prostorách termálních bazénů prodejna Coqui. Nejžádanější jsou v termálech žabky a pantofle, ale ve Coqui shopu najdete i plavky, hračky a další vybavení pro vodní a saunový svět.

Coqui má v Therme parku Velké Losiny stálé místo po celý rok, ceny si ale vždy udrží letně nízké!

Přidáno před 1212 dny|21.08.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás