Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Ratolest Fest 2016

Ratolest Fest 2016

Zavítejte s námi na Ratolest Fest, nejlepší den pro rodinu na břehu řeky. Kouzlo pražské náplavky zná asi každý. Pokud jste jej ještě neobjevili, zavítejte na břeh Vltavy a nechte se unést krásou tohoto místa. V sobotu 28. května 2016 se v oblasti pražské náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží, v prostoru mezi Železničním a Palackého mostem, po roce opět chystá festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0 -14 let. Hrát si budeme od 9:00 do 19:00 hod.

Ratolest Fest je součástí Českého olympijského výboru a podporuje projekt Česko sportuje. Sobota bude plná nápadů pro nadcházející prázdniny i celý dětský rok. Ratolest Fest bude mít víc než 80 interaktivních zastávek u tělovýchovných jednot, sportovních klubů, školek a organizací, které se věnují malým i těm nejmenším dětem. Festival zapojí malé sportovce s méně známými i olympijskými sporty.

Letos zde budou nábory malých milovníků florbalu, ragbistů i fotbalistů a příznivce lakrosu či softbalu. Přivítáme basketbalisty, golfisty i horolezce. Příznivce vodních sportů, veslaře, jachtaře i kajakáře. Nemůžou chybět sporty jako hokej, tenis nebo fotbal. Gymnasti, atleti, tenisti, ale i zápasníci a příznivci všech bojových sportů. Patří sem i tanečníci, parkur, cyklisti či šermíři. Do našeho výčtu se ještě mnohé nevešlo.

Každoročně se pořadatelé snaží překonat pestrost loňského ročníku. Už nyní se můžete těšit na bohatý program, zase o něco živější jako vloni. Bude zde přivítáno mnohem více pražských klubů a představeno víc druhů sportů i kroužků. K vidění zde bude také mnohem více techniky a naši nádhernou Vltavu budou brázdit i nové lodě. Mimo tohle všechno se samozřejmě můžete těšit i na všechny, kteří vás vloni bavili.

Coqui se této akce účastní již druhým rokem. Máme pro vás připraveno mnoho různých soutěží o hodnotné ceny a spoustu zábavy s naším žabákem Coqui, který se bude pohybovat na obou náplavkách Vltavy. Při této příležitosti vám přinášíme na břeh Vltavy i naši obuv, kterou budete moci koupit s jedinečnou 30% slevou.

Připravujeme i merchandise Ratolest Fest v podobě triček, kloboučků, náramků, krásná jo-ja a mnoho dalších předmětů, které budou již v brzké době k dostání na eshopu coqui.cz a samozřejmě i přímo na samotném Ratolest Festu.

Udělejte dobrý skutek. Korunka ke korunce dá dohromady velký obnos. 1 Kč z každého prodaného produktu s logem Ratolest Fest bude věnována na dobročinné účely, tentokrát konkrétně na Dětské krizové centrum. Spojte příjemné s užitečným. Pojďte se radovat s žabákem Coqui  na břeh Vltavy na Ratolest Fest 2016.

Přidáno před 926 dny|09.05.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás