Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Školáci do přezůvek - začíná škola!

Školáci do přezůvek - začíná škola!

První školní den je za dveřmi, nákupy pomůcek vrcholí. Nezapomněli jste na školní přezůvky? Žabák Coqui obuje každé školou povinné dítě!

A co je předností dětských sandálů Coqui? Většinu dne stráví školáci právě v přezůvkách, proto je nejdůležitější kvalita a bezpečnost bot ve škole. Řešením jsou sandály Bugy, Big Frog nebo Little Frog, které získaly certifikát kvality udělený firmou ITC Zlín. Coqui přezůvky prošly všemi testy, a to jak na protiskluzové vlastnosti, tak i odolnost proti potu či přítomnost těžkých kovů. Současně splňují vyhlášku ministerstva zdravotnictví o hygienických požadavcích. Jedině s Coqiu si můžete být jistí, že vaše dítě nosí ve škole boty, které dbají o zdraví jeho nohou. 

A vašim dětem se budou určitě líbit - dodáváme je v desítkách barevných kombinací jak pro holky, tak i kluky. Od teď navíc ke každé objednávce dětských sandálků přidáme zdarma pytlík na přezůvky a jako bonus pošleme i originální rozvrh hodin s žabákem Coqui a to nejen na začátku školního roku, na stejný bonus se můžete těšit i v pololetí.

Coqui sandály jsou oblíbené i jako přezutí pro dospělé, společně se školáky si je často objednávají i rodiče do zaměstnání nebo domů. Objednávka je pak ještě výhodnější.

Myslíte, že začátek školního roku přináší spoustu starosti? S Coqui máte zase o jednu míň!

Přidáno před 1185 dny|24.08.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás