Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Slevy a doprava zdarma = další Happy weekend!

Slevy a doprava zdarma = další Happy weekend!

Jaké boty si pořídit, když podzim klepe na dveře, ale léto se nevzdává? Coqui vám s výběrem pomůže! Od pátečního poledne do pondělního rána můžete v rámci Happy weekendu nakupovat se slevami a ještě nemusíte platit dopravu.

Nevíte, jestli ještě bude dost sluníčka na koupi sandálů? Neváhejte, Coqui je nyní nabízí se slevou 50 - 72%, takže se vám vyplatí nejen na venkovní nošení, ale i jako přezůvky do školy či zaměstnání nebo jako domácí obuv. Slevy nastavil Žabák Coqui tak, že čím menší sandály, tím větší slevy - u těch nejmenších snížil cenu téměř na čtvrtinu!

Pro ty, co už létu nevěří, má Coqui kolekci atraktivních tenisek a holínek. Podzim si tak užijete v suchu a pohodě. Tenisky Sira a Jump dodává Cogui v několika barevných kombinacích, v plískanicích u tenisek Jump oceníte, že jsou nepromokavé, v tělocvičně pak, že mají světlou podrážku. V dešti a blátě jsou nejoblíbenější barevné holínky, které stále zůstávají moderní a žádané, a to jak na nošení do lesa či na zahradu, tak i do města. Holínky Coqui jsou pružné, pohodlné, vyráběné v mnoha barevných vzorech.

Neváhejte - pokud zvolíte dopravu Českou poštou - máte ji tento víkend zdarma na všechno objednané zboží!

Happy weekend začíná v pátek v poledne a končí v pondělí v devět hodin ráno.

 

 

Přidáno před 1161 dny|17.09.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás