Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Sníh nebo déšť? S VIN-TEXem zvládnete obojí!

Sníh nebo déšť? S VIN-TEXem zvládnete obojí!

Dilema posledních několik dní pro většinu maminek - co v tomto nestálém počasí, kdy se nedá se odhadnout, jestli bude mrznout, sněžit nebo pršet, dát dětem na nohy? Řešením jsou dětské sněhule Coqui Bergy nebo Silky, které jsou zcela nepromokavé a přitom teplé a u dětí oblíbené! Jsou vhodné do mrazu i mokra a Žabák Coqui malým rošťáků a princeznám nabízí tyto italské boty v mnoha barevných vzorech a kombinacích. Nejoblíbenější jsou růžové pro holčičky a šedé pro kluky.

Dětské sněhule Coqui Bergy a Silky mají tři vrstvy stélky a vynikají absolutní nepromokavostí. Gumová spodní stélka zabrání proniknutí chladu, aluminiová zachová teplo a vnitřní filcová pak sucho. Děti tak budou v suchu i v tomto nestálém mokrém počasí. Při výrobě těchto dětských sněhulí byl použit velmi kvalitní svrchní nylonový materiál VIN-TEX, který udrží chodidla vašich dětí v suchu a teple. Je totiž nejen odolný vůči vodě a větru, ale zároveň zajišťuje perfektní cirkulaci vzduchu k chodidlům.

Coqui Bergy a Silky jsou vyrobené v Itálii, pohodlně se obouvají a ochrání dětskou nohu i ve velkém mrazu, což mohou potvrdit mnohé maminky. Pořiďte je svým dětem a nebudete litovat.

Přidáno před 985 dny|04.02.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás