Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Světový den zdraví

Světový den zdraví

Vyznáváte zdravý životní styl a dbáte na prevenci? Zdraví je dlouhodobí proces, na kterém je třeba pracovat a dar, o který je třeba pečovat. Zdravé jídlo, poctivý spánek, pravidelný pohyb a v neposlední řadě i péče o naše nohy. Nosí vás trpělivě denně od rána až do večera po celý rok a jsou to právě ony, kdo si zaslouží náležitou péči a naši pozornost.

Světový den zdraví se slaví u příležitosti výročí založení Světové zdravotnické organizace. Agentura OSN, koordinuje veškeré aktivity v oblasti mezinárodního veřejného zdraví. Rok 2016 se věnuje nemoci zvané Diabetes, neboli cukrovka. Zvyšuje povědomí nárůstu nemoci, zdůrazňuje prevenci a informuje o léčbě. Cílem tohoto dne je dosažení co nejlepšího zdraví pro všechny z nás.

Hodnotu vlastního zdraví si často neuvědomujeme a bereme ji jako samozřejmost. Pokud nás nic nebolí, zapomínáme i na prevenci. Světový den zdraví je určený k tomu, abychom si uvědomili jak je pro nás i zdraví našich nohou důležité.

Tento den je tedy úzce provázán i s kvalitní obuví značky Coqui.
Máte rádi pohyb? Tak na své nohy určitě nezapomínejte! Ve zdravém těle, zdraví duch. Hlavní je dobrá fyzická kondice a vitalita.
Vyrazte vstříc slunečním jarním dnům třeba v teniskách značky Coqui Sira. Jsou k dispozici v pánském i dámském provedení. Vyznačují se originálním sportovním designem a vysokou prodyšností. Zaručí pohodlí vašich nohou při všech sportovních i volno časových aktivitách.
Jsou vyrobeny z materiálu CoquiAir, který je velmi lehký, pružný a snadný na údržbu.
Máte rádi dárky? Ke každým teniskám dostanete pár náhradních tkaniček v další barvě zdarma. Oslavte tento den pohybem!

Obuv značky Coqui je tu neustále pro vás. Podpořte také vy své zdraví a vyrazte oslavit Světový den zdraví v botách, které najdete v široké škále produktů na coqui.cz.

Přidáno před 959 dny|06.04.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás