Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Trip Advisor – Termály Losiny

Trip Advisor – Termály Losiny

Velmi unikátní termální park Termály Losiny je jediný svého druhu v naší České republice. Vyznáváte-li tiché souznění člověka s přírodou, rádi využíváte přírodní léčivé zdroje a jejich uzdravující sílu, lázně Velké Losiny jsou pro vás jako stvořené. Tady lze dosáhnout harmonie těla a mysli. Nechat vodu, aby vás léčila, oddat se uzdravujícímu doteku při profesionálních masážích a v klidu relaxovat. Svou imunitu můžete posílit ve čtyřech typech saun a absolvovat i cvičení v bazénu. Není to ale pouze oáza klidu pro dospělé. Výborně se zde vyřádí i vaše ratolesti.

Termály Losiny vás mohou i ubytovat v komfortních lázeňských hotelech, které se nachází v těsné blízkosti termálního parku. Ve vodě dětem vždy pořádně vyhládne. Součástí parku je i samoobslužná restaurace s venkovní terasou i pergolou otevřenou během letní sezóny, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na Jeseníky. V nabídce občerstvení je studená i teplá kuchyně a speciální pokrmy pro děti. Letní kiosek nabízí rychlé osvěžující občerstvení.

Oslavte s námi konec léta

Léto a prázdniny se chýlí ke svému konci. Aby ten přechod k povinnostem nebyl tak strmý, Termály Losiny se rozhodli ještě na první zářijový víkend uspořádat oslavu konce léta s plnou parádou. Dopřejte si spolu s námi pohodu, relax a zábavu. Termální park Losiny má stále otevřený svůj rozsáhlý venkovní areál, a pokud se rozhodnete přijít, děti si zde užijí velkou dávku zábavy. Pro doprovod a rodiče jsou připravena lehátka na klidný oddech. Můžete zde odpočívat a kochat se nádherným výhledem na vršky Jeseníků a sledovat jak radostně dovádějí vaše ratolesti.

Rozloučení s prázdninami proběhne 3. září. Udělejte si na sklonku léta krásný a pohodový den v kruhu rodiny a dopřejte svým dětem pozvolný start do nového školního roku. Můžete se těšit na spoustu animačních programů pro děti. Jako bonus dostanou všechny děti, které se rozhodnou přijít i malý dárek. V krásném areálu termálního parku bude probíhat zábavný program s několika stanovišti plný pohádkových postav. Zde se mohou všechny vaše ratolesti dostatečně vyřádit, zasportovat si i zasoutěžit.

Soutěž o 2 vstupenky

Na žádné pořádné akci nesmí chybět ani náš žabák Coqui. Na této akci jej přijdou podpořit hrdinové z filmu Alvin a Chipmunkové, kteří vás provedou po tanečním parketu v rytmu hudby. Bohatý program doplní od 18.00 do 19.30 hodin vystoupení šumperského zpěváka Stanislava Hojgra. Zapojte se také do soutěže o 2 vstupenky. Naše soutěž běží na Facebooku. Neváhejte a přijďte si to s námi užít. Oslavte konec prázdnit spolu s žabákem Coqui a jeho kamarády.

Přidáno před 834 dny|02.09.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás