Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Vánoční nadílka Coqui startuje

Vánoční nadílka Coqui startuje

Venku pomalu začíná zima, Vánoce jsou za dveřmi a žabák Coqui pro Vás má spoustu dárků a překvapení. Jako první Vám přináší speciální vánoční balíčky za výhodné ceny, které potěší celou rodinu, od dětí až po babičku, stačí si jen vybrat.

 

Nohy v teple jsou základ, a proto jsme pro Vás nachystali balíček s výběrem sandálů s kožíškem, který zahřeje i ty nejstudenější nohy. V kombinaci s šálkem teplého čaje Vás ani nejtřeskutější zima nezaskočí a Vaše nohy se budou cítit jako v bavlnce.

Pokud jste i v zimně plně vytížení, osvoboďte své nohy během dne z uzavřených bot a přezujte je do našich skvělých sandálů, jako stvořených do práce či do školy. Tento balíček obsahuje barevné varianty pro děti i dospělé a můžete jimi skvěle doplnit svůj outfit.

Chystají se Vaše děti na prázdniny k babičce a dědečkovi? Vybavte je originálními přezůvkami. Vybírat můžete z velkého množství barevných kombinací, které si Vaše děti zamilují. Do batůžku jim přibalte překvapení pro prarodiče v podobě sandálů s kožíškem, které jsou také součástí tohoto balíčku.

 

U jednotlivých balíčků stačí zvolit množství, barevné kombinace a velikosti, které Vám padnou, a nakupování s Coqui za skvělé ceny se slevou až 35 % může začít. Tímto ale vánoční nadílka rozhodně nekončí. Sledujte náš Facebook a COQUI.cz, protože toto je teprve začátek toho, co od nás můžete pod stromeček dostat. Žabák Coqui má pro Vás daleko více překvapení, máte se ještě na co těšit!

Přidáno před 1428 dny|19.11.2014|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás