Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Veselý velikonoční víkend s Coqui

Veselý velikonoční víkend s Coqui

I když to tak venku nevypadá, svátky jara jsou tady! Už máte doma velikonoční výzdobu, namalované kraslice a připravené velikonoční balíčky? Pokud ano, žabák Coqui pro Vás má připravenou odměnu. Ke každé objednávce, kterou odešlete během Veselého velikonočního víkendu, který u Coqui trvá od pátku 3.4.2015 12:00 až do úterý 7. 4. 2015 9:00, Vám nadělí dopravu zdarma.

K Vaší objednávce na COQUI.cz stačí zadat kód, který registrovaným zákazníkům zašleme v newsletteru na email, zvolit pro přepravu společnost Geis a doprava zdarma je Vaše.  Jestli newslettery Coqui ještě neodebíráte, měli byste to co nejrychleji napravit, jinak se totiž připravujete o skvělé výhody, které Vám Coqui nabízí. Přihlásit se můžete tady. Pokud se nestihnete zaregistrovat před začátkem Veselého víkendu, nic se neděje, newsletter s kódem Vám přijde do emailu v průběhu celé akce ihned po dokončení registrace.

Buďte na jaro připraveni a nechte si nadělit dopravu zdarma kdykoliv během Veselého velikonočního víkendu. Krásné a veselé Velikonoce vám přeje žabák Coqui.

Přidáno před 1328 dny|03.04.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás