Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Veselý víkend s Coqui

Veselý víkend s Coqui

Přijďte si na COQUI.cz užít Veselý víkend. S novým rokem si pro Vás žabák Coqui připravil fajn akci. Vždy jeden víkend v měsíci budete mít možnost využít speciální nabídku v podobě slevy, dopravy zdarma nebo dalších bonusů k nákupu v našem eshopu.

Startujeme už tento víkend a jako první Vám nabízíme možnost objednat si boty Coqui se slevou 15%, která platí na všechno zboží z našeho eshopu. Obujte sebe i celou rodinu do stylových a jedinečných bot Coqui a vyrazte třeba na procházku do přírody nebo na hory.

K Vaší objednávce na COQUI.cz stačí zadat kód, který registrovaným zákazníkům zašleme v newsletteru na email, a bonus k objednávce bude automaticky uplatněn. Pokud naše newslettery ještě neodebíráte, měli byste. Díky nim se totiž dozvíte nejen kód pro Veselý víkend ale i o dalších super akcích, které by Vám jinak mohly uniknout. Přihlásit se můžete tady. Pokud se nestihnete zaregistrovat před začátkem Veselého víkendu, nic se neděje. Newsletter s kódem Vám přijde do emailu v průběhu celé akce ihned po dokončení registrace.

Sledujte náš Facebook, kde se dozvíte nejnovější informace o průběhu Veselých víkendů a spoustu dalších zajímavých informací od žabáka Coqui.

Přidáno před 1428 dny|15.01.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás