Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Začal podzim – jste připraveni?

Začal podzim – jste připraveni?

Tento týden začal astronomický podzim, je na čase vybavit se vhodnou obuví. Žabák Coqui je připraven splnit každé vaše přání!

Potřebujete nové boty do města nebo na sport? Pak si jistě vyberete některé z barevných vzorů příjemných mokasínů či z široké nabídky tenisek Jump a Sira se dvěma barvami tkaniček. Pro vaše děti pak přináší Coqui do podzimních dešťů širokou škálu oblíbených holínek v moderním designu. U malých rošťáků jsou oblíbené pro svoji pohodlnost i jednoduchost obouvání, navíc chodit v loužích děti prostě baví! Maminky pak jistě zaujme možnost zateplené varianty do chladných dní. Do dětských gumáků Coqui navíc díky stahovací šňůrce nepronikne voda ani při velkém lijáku a bezpečnost pak v podzimním soumraku zajistí reflexní proužek nad patou. Podzim však není jen déšť a plískanice, ale i babí léto, kdy si na zahradě či terase společně s přáteli a dětmi rádi posedíte. Pak nesmí v botníku chybět zateplené sandály, které lehce nazujete, a přitom vás příjemně zahřejí. Coqui nabízí zateplené sandály pro dámy, pány a děti, a to v několika barvách a ve všech velikostech.

Že máte již podzimní boty v botníku? Pak se těšte na zimní kolekci Coqui. Kromě oblíbených lákadel z minulých kolekcí, jako jsou třeba válenky Coqui, připravujeme zbrusu nové modely dámských a dětských sněhulí. V zimní nabídce nebudou chybět standardní barevné sněhule a zimní boty, ale i moderní a elegantní sněhule, které si zamilujete. Mrkněte na malou ukázku zimní kolekce:

Přidáno před 1155 dny|23.09.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás