Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Zima klepe na dveře - otevřete je vybaveni

Zima klepe na dveře - otevřete je vybaveni

Zdá se to neuvěřitelné, ale zima je opravdu za dveřmi. Coqui přichází se zimní kolekcí, v níž nesmí chybět kvalitní boty do sněhu. Hitem dámské zimní obuvi jsou sněhule Coqui Snowboot Tuva, které jsou inspirované legendárním designem Moonboot, mají elegantní vzhled podpořený bílou barvou, luxusnost pak dodává kožíšek a stylové bambulky. Pro ženy milující tmavou barvu dodává Coqui tyto skvělé sněhule i v atraktivní černé.

Sněhule Coqui Snowboot Tuva jsou teplé, lehounké a neuvěřitelně pohodlné. Nepromokavý materiál sněhulí Coqui Snowboot udrží vaše nohy v teple a suchu i v hlubokém sněhu. Podrážka z materiálu TPR neklouže, takže se v nich budete cítit bezpečně i na ledu. Sněhule Coqui Snowboot můžete pořídit ve všech velikostech od 37/38 po 41/42.

Letos navíc můžete tyto stylové sněhule získat zdarma v bombónové soutěži firmy Figaro. Stačí, když si koupíte 1x balení Sněhulek a na web či SMS zašlete jméno, příjmení, datum a čas nákupu a už vyhráváte! Kromě 140 párů sněhulí Coqui Snowboot má pro vás Figaro připraveno 420 plyšových ledních medvědů a čtyři výherci získají 10 000,-Kč! Každý soutěžící pak získá slevu 15% na nákup obuvi Coqui.

Připravte se na první sníh a pořiďte si zimní boty od Coqui. Sledujte coqui.cz, kde vám budeme postupně představovat celou zimní kolekci.

Těšte se na zimu a mlsejte Sněhulky!

 

 

 

Přidáno před 1099 dny|12.10.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás