Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Zima v Relax & sport resortu Dolní Morava

Zima v Relax & sport resortu Dolní Morava

Resort Dolní Morava nabízí ideální podmínky pro lyžování nebo snowboarding. Nedostatku sněhu se bát nemusíte, v případě nepřízně počasí je na Dolní Moravě výkonný zasněžovací systém na všech sjezdových tratích.

Přijeďte ideálně už 17. prosince, kdy se koná Grand Opening - oficiální zahájení zimní sezóny. Čeká vás nabitý program a soutěže o hodnotné ceny. Můžete si zazávodit v obřím slalomu pro všechny generace nebo shlédnout jako první vystoupení, které se představí na letošní Adventure Night. Na programu jsou taneční vystoupení, fire show, UV & light show a jedinečný LASER MAN. Zapařit můžete u dvou live koncertů kapel Chilly Papas a Portless. Pro vytrvalé pařmeny je tu after párty v Aprés ski baru U Slona, kde můžete do ranních hodin tančit s DJem Tommy Richem.

K tomu všemu skipas s 50% slevou, stánky s drinky, testovačka lyží Ficher , bruslí na sjezdovku Sleddogs, vyzkoušet můžete helmy a brýle Smith a vyhřívané rukavice a ponožky LENZ.

Na hory se samozřejmě těšte i na nejširší sjezdové tratě v Jeseníkách včetně profesionální lyžařské školy a více než 50 km upravených běžeckých tratí. Letos se můžete s dětmi vyřádit i v rozšířeném dětském skiparku. Nebo zkuste sáňky, boby, výlety na sněžnicích nebo snowpark. Adrenalin zažijete i na tzv. Fun Line. To je netradiční trať pro lyžaře i snowboardisty, která je plná klopených zatáček a terénních vln, zakončená je 8 metrů dlouhým tunelem. Troufnete si? Pokud se chystáte trávit dovolenou aktivně, určitě si pořiďte skipass online se slevou. Vyhnete se tak frontám u pokladen a ještě ušetříte.

A navíc právě teď probíhá na Facebooku soutěž o volňásky do Relax & sport resortu Dolní Morava. Zapojte se také, máte šanci vyhrát jednu z těchto skvělých cen:

1. místo - Celodenní skipas pro dvě osoby
2. místo - Rodinné vstupné na Stezku do oblak
3. místo - Vstup do wellness centra pro dvě osoby

Také se podívejte, jestli se vám nevyplatí zvýhodněný sezónní skipas. Pro více informací mrkněte na stránkywww.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz.

Přidáno před 686 dny|30.11.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás