Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

Zimní dovolená: lyžovačka nebo tropy?

Zimní dovolená: lyžovačka nebo tropy?

Hory, lyžování, zábavní aquaparky nebo tropické slunce – tady si vybere každý, kdo plánuje zimní dovolenou. Splnit svůj sen si můžete třeba v Tatrách. Že stále nevíte, jakou nabídku na dovolenou vybrat? Žabák Coqui doporučuje Tatry mountain resorts.

Tatry mountain resorts patří k nejúspěšnějším zřizovatelům zimních a zábavních středisek na Slovensku, v Čechách i střední Evropě a zaměřuje se na celoroční dovolenou. Provozuje lanovky ve Vysokých Tatrách v Tatranské Lomnici a Starém Smokovci a velmi úzce spolupracuje s horským střediskem ve Štrbském Plese. V Nízkých Tatrách vás nadchne lyžařské středisko Jasná s devětačtyřiceti kilometry sjezdovek a třiceti lanovkami a vleky. Tatry mountain resorts se také zabývá gastro a sportovními službami. Značka Tatry Motion zastřešuje také lyžařskou školu a školku a síť prodejen, ve kterých  nechybí ani značka Coqui.

Milujete lyžování, ale také aktivní odpočinek v bazénech či relax ve wellnes? Pak doporučujeme největší celoroční vodní areál Tatralandia v Liptovském Mikuláši. Aquapark láká návštěvníky na 14 bazénů, z toho 10 celoročních, 26 tobogánů, z toho šest celoročních, ale také Keltský saunový svět a Wellness Paradise. Součástí Tatralandie je i  zábavní Funpark a Tropical Paradise, kde i uprostřed třeskuté zimy najdete kus tropického ráje, třicetistupňovou vodu, sluneční paprsky a exotické rostliny.

Spolehněte se na tipy žabáka Coqui, který je pravidelným návštěvníkem tatranských regionů v létě i zimě a nechte se inspirovat jeho radovánkami loňské zimy právě v lyžařských střediscích Tatry mountain resorts, třeba na akci Ice Master.
Dobrá zpráva navíc: sněhu na lyžování v Tatrách je dost, sněžná děla tam jedou již od poloviny listopadu a lyžovačka naplno běží od začátku prosince.
Tatralandii Žábák okusil také vloni v létě a příště se chystá vyzkoušet tropickou oázu v zimě.

Blíží se Vánoce a konec roku, je na čase na chvíli vysadit pracovní tempo, naložit přátele či rodinu a vyrazit na dovolenou. Nabídka služeb společnosti Tatry mountain resorts je určitě tím pravým! Coqui tam bude s vámi ...

Přidáno před 1043 dny|10.12.2015|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás