Připravte se na podzim. Dámské a dětské holínky Nakupujte hned

Blog

ZOO Praha

ZOO Praha

K blížícímu se Dni dětí pro vás máme typ na akci v pražské ZOO. 1. 6. 2016 bude zoologická zahrada plná her a zábavy ve spolupráci s Městskou policií hlavního města Prahy. Malí i velcí návštěvníci v tento den budou moci vyzkoušet mnoho zajímavých soutěží a kvízů.

V dolní části zoo bude mít svůj tábor Městská policie. Mezi výběhy zvířat vyroste skákací hrad a dětská dopravní školička. Neměl by chybět ani oblíbený bungee running. Zábavná a vzdělávací stezka spojená se soutěží o zajímavé ceny se bude prolínat ve světě herců a zvířat.

Podaří se vám v rozsáhlém areálu ZOO najít žabičku Coqui? Pokud ne, určitě ji potkáte v sobotu v Praze na náplavce na akci Ratolest Fest. Ten si určitě nenechte ujít. Vezměte si sebou spoustu dobré nálady a přijďte se pobavit.

Kouzlo pražské náplavky na břehu Vltavy můžete obdivovat v sobotu 28. května 2016, kdy se v oblasti pražské náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží po roce opět chystá festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0 -14 let. Hrát si budeme od 9:00 do 19:00 hod.

Pokud se chcete o našich akcích dozvídat pravidelně, zaregistrujte se do Coqui clubu na našem webu v sekci registrace. Budete tak mít jistotu, že Vám neunikne žádná novinka a dozvíte se o všech slevách i výhodách včas. Bavte se s Coqui na spoustě pořádaných akcí.

Přidáno před 934 dny|26.05.2016|Autor: Coqui

Všechny články

Sledujte nás